Renault Megane E-Tech plug-in hybrid

kompaktný hatchback teraz ako plug-in hybrid

pohonná jednotka

Plug-in hybrid


Technológia Megane E-tech plug-in hybrid prevzatá zo sveta F1 kombinuje
dva elektromotory a benzínový motor s objemom 1,6 l. Vďaka našim
skúsenostiam vám môžeme ponúknuť neporovnateľné potešenie z jazdy. 

1.webp

univerzálny hatchback


Váš Megane E-Tech plug-in hybrid ponúka elektrický dojazd až 50 km* v kombinovanom režime, takže si môžete vychutnať jazdu bez klasického) paliva. Či už jazdíte za každodennými povinnosťami alebo na dovolenku, cestujte v pokoji. Nemusíte si robiť starosti s dojazdom, pretože môžete prepínať medzi pohonom na elektrinu a hybridným pohonom. 

2.webp

neprekonateľné zážitky z jazdy


Megane E-Tech plug-in hybrid ponúka plynulú a tichú jazdu s neporovnateľnou odozvou a ešte lepším zrýchlením. Vďaka kombinácii inovatívnej multimódovej prevodovky a motoru novej generácie s výkonom 160 k s objemom 1,6 l vám ponúka neprekonateľné potešenie z jazdy. 

3.webp

nižšia spotreba paliva


S plug-in E-Tech hybridným pohonom sa vozidlo automaticky rozbieha v elektrickom režime. Nižšia spotreba paliva a emisií CO2 ako na krátkych, tak na dlhých cestách (až o 70%*). Aktiváciou režimu „B“ na prevodovke optimalizujete rekuperáciu energie. 

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.
* WLTP v zmiešanom cykle (podľa konečného schválenia).

Predáváme vozidlá značiek